Youtube Para Kazanması Kapanan Kanalları Açma Yöntemi

OnuR

Kullanıcı
27 Eylül 2018
24
1
istanbul
www.googleforum.com
#1
Youtube Standart Para Kazanması Kapanan Kanalları Açma Yöntemi

Youtube kanalınız para kazanmaya kapatıldıysa aşağıdaki adımları izleyerek para kazanmaya kapanan youtube kanalı para kazanmaya açabilirsiniz.

Kanallar zaman içerisinde birtakım ayarların güncellenmemesine bağlı olarak ya da diğer sebepler ile para kazanmaya kapalı youtube kanalı haline gelebilir. Eğer kanalınız para kazanmaya kapalı hale geldiyse bu güncellemeleri gerçekleştirerek kanalınızın tekrar para kazanmaya başlamasını sağlayabilirsiniz. Kanalınız tekrar para kazanmaya başladığı zaman para kazanma butonu yeşil renk alacaktır.

  • Youtube Ayarlarına Girin

1538133191399.png


Öncelikle gmail hesabınızdan youtube platformuna bağlanarak giriş yapın. Youtube hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan simgeye yıklayın. Bu simgeye tıkladığınız zaman yukarıdaki fotoğrafta görüleceği üzere ilgili kısımlara ulaşım sağlayacaksınız. Bu kısımdan Youtube settings diğer adı ile youtube ayarlarına tıklayın.

  • Add Or Remove Managers Kısmına Tıklayın
1538133206894.png

Bu kısımdan kanalınızı yöneten kişilere erişim sağlayın. Kanalı sadece siz yönetiyorsanız bu durumda hesabınızı seçin ve kanalı sizin Google hesabınıza bağlayın. Bu durumda ya hesabınızın kullanıcı adını koruyacak ya da daha iyi bir kullanıcı adı seçmeniz gerekecektir. Bu iki seçenekten birisini seçtikten sonra kanalınızı Google + aktif hale getirin.

  • Kanalınız Para Kazanmaya Açıldı
1538133214372.png

Bu işlemleri takip etmenizden sonra yaklaşık 24 saat içerinde youtube kanalı para kazanma kısmı kapalıyken, üstteki fotoğrafta görüleceği üzere tekrar açık hale gelecektir.
 
Son düzenleme: