Youtube Para Kazanma İnceleniyor Sorunu ve Çözümü

OnuR

Kullanıcı
27 Eylül 2018
24
1
istanbul
www.googleforum.com
#1
Para kazanma inceleniyor youtube sorunu çözümü ile hesabınızın bu sorundan kurtulmasını sağlayabilirsiniz. Sizinle adım adım bu sorunun çözümünü paylaşıyoruz.

  • Kanalın İnceleniyor Sorunu
1538133351136.png

Yukarıda görüldüğü gibi kanalınız youtube tarafından inceleniyorsa, youtube platformuna giriş yaptığınızda karşınıza bu bildirim çıkacaktır.

  • Youtube Kanalları Neden İnceleniyor?
Youtube kanallarının incelenmesi aslında temelde youtube tarafından getirilen kurallara dayanıyor. Youtube platformuna kalitesiz içerik yükleyen kişilerin paylaşımlarının durdurulması ve belirli bir izlenme sayısı ve abone sayısından az olan hesapların para kazanamaması için yeni bir sistem getirildi. Bu sisteme göre youtube kanal incelemesi ile sadece 12 ay içerisinde hesabın 1000 abone ve 4000 saat izlenmeye sahip olması gerekiyor ve ancak getiren kanallar para kazanabiliyor.

  • Kanalınız Ne Kadar Süre İncelenecek?
Youtube taahhütlerine göre incelemeye alınan kanalların 3 – 5 gün içerisinde inceleneceği, incelemenin bu süre sonunda kalkacağı söyleniyordu. Ancak hala günlerce incelenen kanallar var ve bu kanalların sayısı binlerce kanalın üzerinde yer alıyor.

  • Youtube Platformuna Geri Bildirim Yapın
1538133371290.png

Eğer kanalınızın incelenmesi çok uzun sürdüyse bu konuda Youtube platformundan cevap almak için Youtube platformuna bildirimde bulunabilirsiniz. Geri bildirim yaparken, kanalınızın uzun süre incelendiği ve incelemenin ne zaman biteceği konusunda bilgi almak istediğiniz ile ilgili bilgi verin. Youtube inceleme konusunda sizlere bilgi vere