YouTube Music Nedir?

Web

Kullanıcı
8 Mart 2020
6
0
Samsun
#1
YouTube Music Nedir?
Müzik dinlemek; çoğu zaman gerek arabada, gerek evde gerekse seyahat esnasında sıkça yaptığımız bir şeydir. Evde veya ofiste bilgisayar başında iken veya yürüyüş yaparken telefonda sürekli müzik dinleriz. Günümüzde Fizy ve Spotify gibi çeşitli müzik dinleme uygulamaları mevcuttur ve bir hayli talep görmektedir. Müzik indirerek telefona veya bilgisayara atmak, buradan dinlemek artık eskide kalan bir olaydır. Çünkü hem güncel müzikleri takip edemiyor hem de çeşitli avantajları kaçırabiliyor. Dünya’nın en popüler video platformlarından biri olan YouTube, şimdi de müzik uygulaması ile karşınızda. YouTube Music nedir, ne işe yarar, ne kadardır?

youtube-music-nedir.jpg

YouTube Music
YouTube Music aslında diğer müzik dinleme uygulamalarından farksızdır. Ancak kullandığı ara yüzü ve ücreti bakımından müşterilerine cazip gelmektedir. YouTube Music uygulamasını satın alarak yerli ve yabancı her şarkıya anında erişebilirsiniz. Bununla da kalmayıp müzikleri indirebilir, kendinize çalma listesi oluşturabilirsiniz. Ayrıca YouTube Music uygulamasını sadece bilgisayardan değil tüm mobil cihazlardan kullanabilirsiniz.

YouTube Music uygulamasını 1 ay ücretsiz deneyebilirsiniz. Eğer beğenir ve devam etmek isterseniz diğer aylar aylık 13,99 TL’ye kullanabilirsiniz. YouTube Music aile planı sayesinde, tek hesabı 13 yaş üzeri 5 aile üyesi kullanabilir ve bunun için aylık 20,99 TL ödersiniz. Eğer öğrenci iseniz YouTube Music öğrenci planı ile 3 aylık deneme süresi, ardından ayda 6,99 TL ile devam edebilirsiniz.