YouTube Kanalı Nasıl Açılır ?

OnuR

Kullanıcı
27 Eylül 2018
24
1
istanbul
www.googleforum.com
#1
Dünya üzerindeki en büyük video paylaşım sitesi olan Youtube de kanal açarak siz de para kazanabilirsiniz. Peki ama YouTube kanalı nasıl açılır?

1538127105216.png

Youtube üzerinden açacağınız kanalınıza yükleyeceğiniz videolar sayesinde para kazanmanız da mümkün olacaktır. Özellikle son dönemlerde hızla artan Youtuber mesleği ile inanılmaz paraların kazanıldığı ve para kazanırken aynı zamanda eğlenebileceğiniz bir işe de sahip olabileceksiniz.

Kanal Açmak İçin Ne Gerekir?

Youtube’den kanal açabilmeniz için öncelikle bir Google hesabınızın olması gerekmektedir. Bu sayede oldukça kolay bir şekilde Youtube kanalına sahip olabilieceksiniz.

  • Öncelikle bilgisayarınızdan ya da internete bağlanabilen bir cihazınızdan Youtube’yi açın. Bu esnada Google hesabınızın açık olduğuna emin olun.
1538127127053.png

  • Youtube’yi açtıktan sonra sağ üst köşede bulunan profile tıklamanızla birlikte alt kısımda çıkacak olan kanalım sekmesine tıklayın.
1538127139260.png

  • Gelen ekrandaki bilgileri doldurduktan sonra “KANAL OLUŞTUR” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.
  • Bu işlemle birlikte Yotube kanalı açma işlemi tamamlanmış olacaktır. Artık istediğiniz gibi kendi kanalınıza içerikler oluşturarak kanalınızı geliştirebileceksiniz.