Youtube Kanal Adını Değiştirme

OnuR

Kullanıcı
27 Eylül 2018
24
1
istanbul
www.googleforum.com
#1
Kanalınızın ismini ilk koyduğunuz günden bugüne kanalınızın isminden sıkılmış olabilir ve daha dikkat çekici ve daha hoşunuza giden bir isim ile kanalınızın adını değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Bu durumda youtube kanalınızın adını değiştirecek adımları izlemeniz gerekmektedir. Youtube kanalınızın adını değiştirmek istiyorsanız sizler için youtube kanal adı değiştirme adımlarını paylaştık.

  • Youtube Oturumunuzu Açın
1538126819543.png

Youtube hesabınıza giriş yapın. Youtube hesabınıza giriş yapmak istediğinizde platform sizin gmail adresiniz ile giriş yapacağınız Google hesap açma platformuna yönlendirecektir. Gmail adresiniz ve şifreniz ile youtube platformuna erişim sağlayın.

  • Youtube Hesap Ayarları Kısmına Erişin
1538126851464.png

Youtube hesabınıza giriş yaptıktan sonra hesap simgesine giriş yapın ve buradan hesap ayarlarına erişin. Hesap ayarlarınıza eriştikten sonra genel bakış bölümünde yer alan hesap bilgilerinize erişim sağlayın. Hesap bilgilerinizde kanal adınız başta olmak üzere kanalınız ile ilgili tüm bilgiler yer almaktadır. Bu kısımdan adınızı ve diğer bilgilerinizi değiştirebilir ve güncelleyebilirsiniz.

  • Youtube Hesap Adınızı Düzenleyin
1538126841377.png

Genel bakış bölümünde kanal adınızın yanında yer alan düzenle kısmına tıklayın ve kanal adınızı güncelleyerek işlemi tamamlayın. Kanal adınızı koyarken daha önce kimsenin kullanmadığı bir kanal adı seçmek zorunda olduğunuz için kanal adınızın çeşitli varyasyonlarını deneyin. Youtube kanal adı oluşturduktan sonra tamamlaya tıklayın ve işlemleri tamamlayın.

Bu adımları takip ederek Youtube kanal ismi değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.