Youtube Hesabım Kapandı Ne Yapmam Gerek?

OnuR

Kullanıcı
27 Eylül 2018
24
1
istanbul
www.googleforum.com
#1
Youtube hesabınız kapatıldıysa ve hesabınızı geri açmak istiyorsanız, kapatılan youtube hesabı açma yöntemlerini sizler ile paylaşıyoruz.

  • Herhangi Bir İhlal Gerçekleştirip Gerçekleştirmediğinizi Kontrol Edin
Tüm sosyal medya platformları gibi Youtube platformu da belirli kurallar ile çalışan ve işleyen bir mekanizmaya sahiptir. Bu neden ile, herhangi bir şekilde kuralları ihlal ettiğinizde hesabınız kapatılacaktır. Kullanım şartlarında bu nedenler açıkça belirtilir. Eğer sözleşmeyi ihlal ettiyseniz bu durumda platform sizin hesabınızı askıya alınmasına ya da kapatılmasına karşı yaptığınız itirazı geçersiz bulacak ve yine hesabınızı kapatacaktır. Bu kural ve ihlal sebeplerine Hesabın kapatılması - YouTube Yardım bu adresten ulaşınız.


1538136155418.png


  • Google Hesabınıza Giriş Yapın
1538136169111.png

Google hesabınıza giriş yapın ve buradan youtube platformuna geçiş yapın. Bu durumda karşınıza “Bir Google ürününe erişilmiyor.” Hatası çıkacaktır. Bu hesabınızın askıya alındığı ya da kapatıldığı anlamına gelmektedir. Kapatılan Youtube hesabı açma için buradan geri bildirimde bulunmanız gerekmektedir.

  • Youtube Geri Bildirim

1538136176038.png


Hesabınızın yanlışlıkla kapatıldığını ya da askıya alındığını düşünüyorsanız bu durumda yukarıdaki fotoğrafta olduğu gibi geri bildirim formu doldurarak youtube platformuna gönderin.

Youtube platformu yolladığınız bilgileri inceleyecek ve hesabınızın kapatılmasında ya da askıya alınmış olmasında sizi hatasız bulursa kapalı youtube hesabı geri açılacaktır. Bu size mail olarak gelecektir. Hesabınız açıldıktan sonra hesabınıza giriş yaparak kanalınızda eskisi gibi işlem yapmaya başlayabilirsiniz.
 
Son düzenleme: