Yanlış Street View Görüntülerini Düzenleme

akbas

Kullanıcı
25 Eylül 2018
35
24
Bodrum
#1
Google Haritalar kullanıcılara işletmenizle ilgili Street View görüntülerini (varsa) inceleme olanağı verir. Bazen bu görüntüler doğru olmayabilir. Bu durumda, harita işaretleyicisini işletmenizi farklı Street View görüntüleriyle ilişkilendirecek şekilde değiştirebilir veya Street View uygulamasını kullanarak kendi Street View görüntülerinizi ekleyebilirsiniz.

Yanlış Street View görüntülerini düzenleme
İşletmenizle ilgili yanlış Street View görüntülerini bildirmek için:

  1. Google Benim İşletmem'de oturum açın.
  2. Birden fazla konumunuz varsa, yönetmek istediğiniz konumu açın.
  3. Adres alanını tıklayın ve beliren penceredeki adresin doğru olup olmadığını kontrol edin.
  4. Pencerenin sağ tarafında, işletmenizin bulunduğu konumun merkezini temsil eden kırmızı bir raptiyenin bulunduğu bir harita görünür. Ekranın sağ alt kısmındaki + ve - düğmelerini yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak için kullanarak raptiyeyi işletmenizin bulunduğu konuma sürükleyin.
  5. İşletmenizin bulunduğu konumun merkezini doğru şekilde işaretlediğinizden emin olunca ekranın sağ alt köşesindeki Uygula öğesini tıklayın.
Yeni Street View görüntülerinin önizlemesini Google Benim İşletmem üzerinden görüntüleyemezsiniz ancak Google Haritalar'a dönerek değişikliğin görüntüleri ne şekilde etkilediğine bakabilirsiniz.

Yeni Street View görüntüleri ekleme
Ayrıca, Street View uygulamasını kullanarak kendi Street View görüntülerinizi ekleyebilir veya profesyonel bir güvenilir fotoğrafçıya işletmenizin iç mekan Street View fotoğrafını çektirip müşterilere sergileyebilirsiniz. Müşterilerin işletmenizi bulmasına yardımcı olmak için işletme girişinize kendi fotoğraflarınızı eklemeyi unutmayın.

Street View hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Burayı tıklayın.

Kaynak: İşletmenizle ilgili yanlış Street View görüntülerini düzenleme - Google Benim İşletmem Yardım
 
Beğeni: Muhammed

akbas

Kullanıcı
25 Eylül 2018
35
24
Bodrum
#2
Bu konuda yardıma ihtiyacı olan olursa, konu altına yazdığında seve seve yardımcı olabilirim.