WebMaster Tools Sitemi Red Ediyor.

Deadpool

Kullanıcı
Yer
Antalya
Son 1 buçuk hafta da yaklaşık 3 defa gelen hataları düzelterek, yeniden gönderim sağlayarak hatanın giderilmediği yanıtını almaktayim.

Konu hakkında bilgisi olanlar, yardımcı olabilir mi ? Sizce neden hala RED almaktayim ?

GOOGLE MESAJI;

MANUEL İŞLEMLER BÖLÜMÜNDE İSE ALDIĞIM SORUN;

Nokta

Kullanıcı
Yer
hatay
zaten sana, neden kabül etmediğini söylemiş. Halen aynı şekilde talep gönderiyorsunuz ki kabül etmiyor.

A

Ahmet

Misafir
yazılar spin olduğu zaman site bu hale geliyor. bence 10 kopya içerik yerine 1 tane özgün makale yetiyor. siteniz ne durumda bilmiyorum ama yeniden başlasanız daha iyi sanki. yeni bir hosting alın ayrıca. çünkü genelde sonradan açılın sitelerde tehlikeye girebiliyor.

Deadpool

Kullanıcı
Yer
Antalya
zaten sana, neden kabül etmediğini söylemiş. Halen aynı şekilde talep gönderiyorsunuz ki kabül etmiyor.
yazılar spin olduğu zaman site bu hale geliyor. bence 10 kopya içerik yerine 1 tane özgün makale yetiyor. siteniz ne durumda bilmiyorum ama yeniden başlasanız daha iyi sanki. yeni bir hosting alın ayrıca. çünkü genelde sonradan açılın sitelerde tehlikeye girebiliyor.
İngilizce sitelerden, 5-10 içerik almıştım türkçeye çeviri yaparak paylaşmıştım düzenleyip. Muhtemelen onlar sorun yarattı. Onlarıda 2 gün önce kaldırıp tekrar gönderim sağladim webmaster tools'a.

Bakalım doğrulama hala yanıtlanmamış, olumlu veya olumsuz durumda tekrar konu altından bildirim sağlayacağım. Teşekkürler ilginiz için.

Deadpool

Kullanıcı
Yer
Antalya
stt.png

@Nokta @Sedat webmaster tools 'dan dün için aldığım olumsuz mesajın aynısı. Bu konu hakkında geniş bi fikir sahibi veya? Ücreti karşılığında geniş kapsamlı inceleyip sorunun ne denli olduğunu bulup, nasıl bir yol izleyebileğimi sunmak.

Dönüşlerinizi bekliyorum, teşekkürler.

A

Ahmet

Misafir
Eki Görüntüle 99

@Nokta @Sedat webmaster tools 'dan dün için aldığım olumsuz mesajın aynısı. Bu konu hakkında geniş bi fikir sahibi veya? Ücreti karşılığında geniş kapsamlı inceleyip sorunun ne denli olduğunu bulup, nasıl bir yol izleyebileğimi sunmak.

Dönüşlerinizi bekliyorum, teşekkürler.
spam olmuş bundan dolayı bu uyarı gelmiş size. sitenizde çeviri makaleler, spin yazılar var mı

Deadpool

Kullanıcı
Yer
Antalya
Vardı kaldırdım 1 hafta önce, şuan sadece özgün içerikler var. Alıntı makale vs yok. @Sedat

Yukarı