Üye Rozet Sistemi Hakk.

Muhammed

Yetkili Kişi
 Administrator
1 Aralık 2018
61
56
İstanbul
muhammeddogrudag.com.tr
#1
Merhabalar,

Bir yeniliği daha hayata geçiriyoruz; üyelerimiz için daha önceden var olan Gold, Silver ve Platin üye isimli rozetleri tedavülden kaldırıp, yerlerine üyelerin kişisel özelliklerini, tecrübelerini, ilgi alanlarını gösterebileceklerini düşündüğümüz Rozet sistemini hayata geçirmiş bulunuyoruz.

Normalde üyelerimiz kayıt olana kadar ziyaretçi olarak bilinir.
Kayıt sonrası üyelerimiz misafir statüsüne alınır.
E-Posta onayı sonrası ise kayıtlı üye statüsüne alınır.

Kayıtlı üyelerimizin forumda aktif bilgi paylaşımının devamı halinde paylaştığı bilginin sınıfına göre kendisine moderatörlerimiz tarafından aşağıda belirttiğimiz veya sizler tarafından önerilecek rozetler üyemize tanımlanır. Rozetlerimiz şu şekildedir;


php_uzmani.jpg
PHP Uzmanı : Aktif olarak php soru-cevap, php kategorisinde diğer üyelerimize bilgi paylaşımı yapan üyelerimize uygun görülür.

seo_uzmani.jpg
SEO Uzmanı : Google SERP ipuçları, SEO gibi konularda diğer üyelerimize aktif yardımda bulunan üyelerimize uygun görülür.

sosyal_aglar.jpg
Sosyal Ağlar Uzmanı : Bilinen tüm sosyal ağlardan bir veya birkaçı ile ilgili aktif bilgi paylaşımında bulunan üyelerimize uygun görülür.

wordpress_uzmani.jpg
Wordpress Uzmanı : Wordpress artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası. Wordpress hakkında uzman olduğunuzu düşünüyorsanız, Wordpress başlığı altındaki paylaşımlarınıza göre moderatörlerimiz tarafından bu rozeti almaya hak kazanacaksınız.

google_gonullusu.jpg
Google Gönüllüsü : Google ürünleri ile çok mu ilgilisiniz ? Gmail, Youtube, Google Search, Google Cloud Platform veya diğerlerinden en az birine hakimseniz, bu rozet tam size göre.

adsense_uzmani.jpg
Adsense Uzmanı : Google Adsense politikalarına, adsense sayfa yerleşimi ve diğer konulara hakimseniz, bu rozet sizler için.
Sizin de aklınıza gelen, bizim gözümüzden kaçan bir uzmanlık alanı var ise, konu altından bizlere belirtiniz.
Keyifli forumlar dileriz.
 

Dragster

Kullanıcı
7 Aralık 2018
5
4
Ankara
#2
Merhaba, server yönetimi ile ilgili bir rozet yapabilir misiniz. Sunucu yönetimi ile ilgilenenler illaki vardır. Ben de google cloud server kullanıyorum
 
Beğeni: Muhammed