Udemy Üzerinden Eğitim Seti Almak

Kemal

İçerik Yazarı
Yetkili Kişi
 Moderatör
  Makale Yazarı
8 Mayıs 2019
37
0
Tokat
www.googleforum.com
Udemy Üzerinden Eğitim Seti Almak
Özellikle internet üzerinden ticaret yapmaya çalışan ve bunlara dayalı olarak internetten para kazanmak isteyen kişiler, kendi yatkınlıkları ve yetenekleri doğrultusunda eğitim seti satın almak istiyorlar. Yüz yüze gidilen kurslar, eğitim seti almak isteyen kullanıcılara çok ciddi maliyetlere mâl oluyor. İnternetten ders alabileceğiniz, dünya üzerinden başarısı kanıtlamış olan Udemy eğitim setleri nedir? Udemy üzerinden nasıl eğitim seti alınır?

Udemy Nedir?
Udemy, tüm dünya genelinde kendini belirli alan veya alanlarda geliştirmiş kişilerin ders anlatarak yaptığı kayıtları yayınlayan ve bunları çok cüzi ücretler karşılığında satan online kurs platformudur. Udemy eğitim setlerinin en önemli özelliği hem ucuz hem de öğretmen ile eğer çevrimiçi ise anında değil ise mail yolu ile hızlı bir şekilde iletişime geçilebilmesidir. Yani bu demek oluyor ki Udemy eğitim setlerinden herhangi birini aldığınızda, kurs esnasında takıldığınız bir konuda yahut problemde öğretmen ile anında iletişim kurabiliyorsunuz.

Udemy Eğitim Setleri Nelerdir?
Udemy eğitim setleri aslında çok genel bir kavramdır. Çünkü Udemy online kurs platformunda her alanda ve her dilden kurs bulunuyor. Udemy’nin ülkemizde en çok talep gören ve alınan eğitim setlerinin başında İngilizce dil kursu, web tasarım kursu ve programlama kursu geliyor. Udemy.com adresine girdiğinizde sol kısımda göreceğiniz kategoriler kısmından, dilediğiniz bir alanı seçebilir ve tüm kursları görebilirsiniz. Ayrıca çıkan sonuçları fiyat, katılım ve başarı oranı gibi alanlarda daraltabilir bu sayede sonuçlarını daha net görebilirsiniz.

Udemy eğitim seti satın almak için Online Courses - Learn Anything, On Your Schedule | Udemy adresine girip sağ üst kısımdan Kaydol butonuna tıklayarak açılan ekrandan basit bir şekilde üye olabilirsiniz. Üyeliğinizi aktifleştirmek için gelen maile onay verdikten sonra ister banka kartı isterseniz kredi kartı ile ödeme yaparak Udemy eğitim setine sahip olabilirsiniz.

Almak veya incelemek istediğiniz eğitim setine tıkladığınızda karşınıza gelecek olan ekranda sağ tarafta kurs ve eğitmen hakkında detaylı bilgileri görebilirsiniz. Kursun kaç saat olduğu, kaç saatlik videolar olduğu gibi detayları öğrenebilirken orta kısımda kurs içeriği hakkında demo halinde görüntüleri izleyebilir, gereksinimler ve eğitim sonunda alacağınız sonucu öğrenebilirsiniz.