Twitter Takipçi Kasma Yöntemleri

Kemal

İçerik Yazarı
  Makale Yazarı
8 Mayıs 2019
44
0
Tokat
www.googleforum.com
#1
Twitter Takipçi Kasma Yöntemleri
Sosyal medyalar arasında nerdeyse yarım milyar kullanıcıyı aşmış ve özellikle resmi mecraların kullandığı platform olan Twitter, artık ciddi anlamda da gelir kaynağı oluyor. Twitter takipçi kasma yöntemleri arasında ücret ödeyebileceğiniz taktikler bulunduğu gibi tamamen ücretsiz yöntemler de bulunuyor. Şunu başta belirtmek isteriz ki Twitter’da takipçi kasma olayı diğer sosyal medyalardan biraz daha zordur. Bunun nedeni Twitter kullanıcı kitlesinin yalnızca beğendiği ve işe yarar gördüğü sayfaları takip etme isteğidir.

Twitter Takibe Takip
Bazı gönderilerin altında yorum olarak şöyle bir ifade görebilirsiniz: Takibe takip! Bu yöntemin ne kadar sağlıklı olup olmadığı tartışılır fakat biz yine de bunu anlatalım. Twitter takipçi kasma yöntemleri arasında en çok kullanılan ve şaşırtıcı bir şekilde etkili olan bir yöntem olan takibe takip, kısaca şu anlama geliyor: “Beni takip edersen, ben de seni takip ederim.” Bu şekilde yüzbinlerce takipçiye ulaşan sayfalar olduğunu unutmayın. Denemekle bir şey kaybetmezsiniz!

Trend Topicleri Takip Edin
Twitter’a girdiğinizde sağ bölümde genellikle günlük olarak değişen trend topicleri görürsünüz. Sayfanızın içeriği eğer uyuyor ise bu trend topicleri değerlendirerek Twitter takipçi kasma olayına yeni bir bakış açısı getirebilirsiniz. Özellikle kişisel sayfalarda oldukça kullanılan bu yöntem, hala aktif olarak en popülerler listesinde. Gündemi takip edin, trend topiclerde kullanılan hashtag’lere siz de katılın ve gönderdiğiniz yeni bir postu bu hashtag ile yazın. Bu şekilde gönderinizi yüzbinlerce kullanıcının görmesini sağlayabilirsiniz.

Gönderilerde Hashtag Kullanın
Bu yöntem, Twitter takipçi kasma yöntemleri arasında ufak bir detay olarak dursa da gerçekten etkili ve fayda sağlayan bir tekniktir. Twitter’da örneğin küresel ısınma ile ilgili bir gönderi paylaştınız veya yazdınız. Bu gönderinin altına hashtag(#) kullanarak küresel ısınma yazın, yani şu şekilde: #küreselısınma. Bu şekilde gönderileriniz ile alakalı anahtar kelimeleri hashtag olarak eklerseniz, yüzbinlerce kullanıcıya ulaşabilir ve eğer kaliteli bir sayfanız var ise direkt olarak twitter takipçi kasabilirsiniz.

Twitter’a Reklam Verin
Tıpkı Facebook, Instagram gibi Twitter’da sponsor reklam alabiliyor. Eğer belirli bir takipçi seviyesine gelmiş ve artık duraksama evresine geçmiş iseniz, çok küçük ücretler ödeyerek gönderilerinizi öne çıkarabilir veya sponsor reklam alabilirsiniz. Twitter takipçi kasma yöntemleri arasında pek tercih edilmese de bütçesi olan ve ben binlerce lira harcayabilirim diyen girişimciler için sıfırdan başlanıldığında bile ciddi takipçi kasabilen bir yöntemdir.