Teknosa Taksitli Telefon Almak

Kemal

İçerik Yazarı
  Makale Yazarı
8 Mayıs 2019
44
0
Tokat
www.googleforum.com
#1
Teknosa Taksitli Telefon Almak
Ülkemizde çoğu elektronik cihazlarda olduğu gibi cep telefonları da dolara bağlı. Dolar arttıkça cep telefon fiyatları da artmaya devam ediyor. Hal böyle olunca nakit cep telefonu almak hayal oluyor. İyi düzeyde bir cep telefonu için ortalama fiyatı 4.000₺ baz alırsak nakit telefon almak dolgun maaşı olan biri için bile zorlayabilir. Teknosa bu durumda teknokredi adı altında taksitli cep telefonu verebiliyor. Peki teknosa taksitli telefon nasıl alınır?

Hangi Telefonu Alacağınıza Karar Verin
Taksitli cep telefonu almak için hangi telefonu alacağınıza karar verin. Teknosa mağazasına gitmeden önce alacağınız marka ve modeli belirlemeniz sizin yararınıza olacaktır. Oradaki yoğunluk ile uğraşmamak ve karar verme işleminde zorlanmamak için bütçenize ve ihtiyacınıza göre alacağınız cihaza karar verin.

Teknosa Mağazasına Gidin
Mağazaya gitmeden onay almanız mümkün değildir. İlk olarak yapmanız gereken şey herhangi bir Teknosa mağazasına gitmek oluyor. Teknosa mağazasına gittiğinizde herhangi bir görevliye taksitli cep telefonu almak istediğinizi belirtmeniz durumunda görevli size bir kod verecektir. Bu kod ile görevlinin söyleyeceği yere mesaj atmanız gerekiyor. Gelen mesaj ile taksitli cep telefonu alma süreci başlamış oluyor.

Onay Mesajı ve Teslim Alma
Yukarıda işlemin ardından gönderdiğiniz mesaja ortalama 15 dakika içerisinde (bazen bu süre uzayabiliyor) cevap gelecektir. Gelen cevap eğer olumlu olur ise size kullanabileceğiniz kredi limiti belirtiliyor. ING Bank ile Teknosa anlaşmalı olduğundan herhangi bir banka işlemi ile uğraşmıyorsunuz. Tüm satın alma ve taksitlendirme işlemini Teknosa görevlisi ile çözüyorsunuz. Alacağınız cihaza karar verdiyseniz ve limitiniz kurtarıyor ise birkaç imza ile cihazınızı alıp çıkıyorsunuz. Gelen mesaj eğer olumsuz olursa yapacak bir şey yok, mağazadan eliniz boş çıkıyor yahut nakit alıyorsunuz.

Taksitli cep telefonu alma işleminde izlenen taksit sayısı telefonun fiyatına göre oluyor. Bu fiyat oranları sürekli değiştiğinden dolayı bir şey belirtemeyiz ancak xxxx limit ve aşağısına peşin fiyatına 6 taksit yapılırken, yukarı miktarlarına vade farklı koyularak taksit yapılıyor. En güncel bilgileri herhangi bir Teknosa mağazasına giderek öğrenebilir, anında taksitli telefon alma başvurusunda bulunabilirsiniz.