Selamlar

Buğrahan

Google Ürünleri Hakkında Hızlı Yardım!
Kullanıcı
Eh ciddiyiz resmiyiz ama birazcıkta eğlenelim öyle değil mi? :p

Aklıma bir şey geldi, evde herhangi bir eşyamızı aradığımız zaman bulamayız ki periyodik şekilde yaşıyoruz bunu ve bu periyodik zamanlı kaybolmalar beraberlerinde bize eskiden lazım olan ve bulunmayan şeyleri bulduruyor. Peki bu nasıl oluyor biraz daha açayım:

Misal verelim ki; bilgisayarımız için aldığımız soğutucumuz kayıp ve kocaman evin içerisinde arıyoruz ve bizleri her zaman ki gibi şaşırtmayan sonuç, bulamıyoruz. Aradan bir iki hafta geçiyor bu sefer de kameramız kayboluyor (hemde o gün liseden arkadaşlarınızla görüntülü konuşacaksınız, sevdiğiniz kız da orada). :)poop:) Arıyorsunuz ve bulamıyorsunuz fakat önceki bir aramanız sonucunda bulamadığınız soğutucu fanı buluyorsunuz ve cringe krizi geçirerek depresif hallere giriyorsunuz.:D

Bu durumda siz ne yapardınız? :unsure:

images.jpg

Jysonn

Bişri
Kullanıcı
25 Eylül 2018
20
5
İstanbul
Bende de bazen öyle oluyor bende kafayı yiyorum 😂
Son olarakta bende başka şeye değinmek istiyorum

Bazen daldığımdan dolayı elimde olan bir nesnenin kaybolduğunu düşünerek etrafı aramam ve bugün birkez daha bu durumu yaşadım

Buğrahan

Google Ürünleri Hakkında Hızlı Yardım!
Kullanıcı
Bende de bazen öyle oluyor bende kafayı yiyorum 😂
Son olarakta bende başka şeye değinmek istiyorum

Bazen daldığımdan dolayı elimde olan bir nesnenin kaybolduğunu düşünerek etrafı aramam ve bugün birkez daha bu durumu yaşadım
Ahaha.. Evet bunlar çok sinir bozucu durumlar. Terapi görmemiz lazım bu durumları yaşadığımız zaman. :D:p

Ali Vahit

avs
Kullanıcı
2 Aralık 2018
6
10
İzmir
En güzeli kaybolan eşyayı aramayın, zaten o bir şekilde çıkacak karşınıza.
Sanırım düzenli olan kişiler bu durumu çok daha fazla yaşıyorlar. Karmaşık olan bir odada herhangi bir nesneyi bulma yüzdesi kanımca %80 ^^