Reklamsız Video Keyfi – YouTube Premium Nedir?

Kemal

İçerik Yazarı
  Makale Yazarı
8 Mayıs 2019
44
0
Tokat
www.googleforum.com
#1
Reklamsız Video Keyfi – YouTube Premium Nedir?
Günümüzün en popüler video izleme platformu olan YouTube, aynı zamanda milyonlarca kişinin ekmek kapısı haline gelmiştir. Ülkemizde ve dünyada YouTube platformunu meslek haline getiren milyonlarca kişi vardır. YouTube, gelir elde etmek için reklamlar almakta ve bunları videolarda göstermektedir. Kısa bir süre önce ülkemizde de hizmete soktuğu YouTube Premium, artık bizlere reklamsız video izleme imkânı sunacaktır. Sadece bununla da kalmayıp, video indirme ve Spotify’a rakip olarak görünen YouTube Music uygulamasına da yanında verecektir.

YouTube Premium
YouTube Premium servisi ilk olarak bizlere reklamsız video izleme imkânı sunmaktadır. Aynı zamanda istediğimiz videoyu istediğimiz çözünürlükte –kalitede- indirme şansımız da bulunuyor. Birçok kişinin merakla beklediği arka planda oynatma imkânı da yine YouTube Premium servisinde bizleri bekliyor. Bu özellik sayesinde, başka uygulamalarda gezinir iken YouTube çalmaya –oynatmaya- devam edecektir.

youtube-premium-nedir.jpg

YouTube Music
Aylık 16,99 TL olan Premium servisi, beraberinde Music uygulamasını da getiriyor. YouTube Music uygulamasını, Fizy veya Spotify ile benzerdir. Anlık müzik dinleme, indirme ve çalma listesi oluşturma şansımız da bulunmaktadır. YouTube Premium paketine dahil olan bu uygulama, üstelik ilk 2 ay bedavadır. 2 aydan sonra aylık 16,99 TL olarak ödeme devam edecektir. İstenilen zamanda üyeliği iptal edebilir, kullanıma son verebilirsiniz.

YouTube Premium servisi özellikle reklamsız video izleme için kullanılmaktadır. Son zamanlarda artan reklamlardan kurtulmak için bu servis tercih edilebilir.