Para kazanmak isteyenler için bedavaya Niche sektör

A

Ahmet

Misafir
Ben bu yazı daha önce de paylaştım ama tekrar anlatmak istedim. Bu kelimeler oldukça iyi getiriyor. Kelimeleri ben türkçe yazdım, siz ingilizce ve almanca olarak çeviri yapabilirsiniz. Bazılarının tıklama oranları, 5 ila 10 lira arasında değişiyor. Ben örnek verdim ama siz çoğaltabilirsiniz.
  • Kiralık otomobil
  • Satılık otomobil ilanları
  • Ticari kamyon ilanları
  • İş makinaları ilanları
Bu verdiğim 4 başlığı siz dilediğiniz gibi çoğaltın. Ve bunlarla ilgili siteler açın. İş makinaları ve kamyonlar için LASTİK ve TÜM YEDEK parçaları için siteler açabilirsiniz. ÖZELLİKLE; İŞ MAKİNALARI VE KAMYONLAR için LASİTK ilanları ve YEDEK PARÇA gibi konulara ağırlık verin ve ALMANCA olsun tavsiye ediyorum. SATILIK VE KİRALIK ARAÇLAR içinde güzel bi site açabilirsiniz.TBM ORANLARI oldukça YÜKSEK.. Paranızı gibip boş boşuna Niche site hazırlıyorum diyen bazı kişilere kaptırmayın. Bunun daha önce forumda birçok kez örneklerini gördük. ''kazanç olmazsa ödemeniz iade''diyen kişilerede BEDAVA KREDİ vermeyin.. Ara ara bazen foruma konu açıyor, bildiğim kadar bilmeyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Herkese ol kazançlar..

akbas

Kullanıcı
Yer
Bodrum
Benim bu konudaki fikrim şöyle; fiziki yada hizmet olarak fiyatı ne kadar yüksek ise yapılan işin, reklam kazandırma oranı da o derece yüksek.

Noventa

Kullanıcı
Yer
İstanbul
Ben de sizin gibi düşünüyorum, bir ameliyatın ortalama bedeli 50 bin dolar civarıysa, diğer ameliyat ise ortalama 2 bin dolar civarıysa; ikisinde de ortalama hasta sayısı aynısıysa 50 bin dolarlık ameliyatın kelimesi diğerine göre 10-15 kat daha fazla kazandırır.

Konuya gelirsek, diğer forumda niche olayı iyice abartılmış bir hal aldı. Site satışlarından bunu görüyoruz. 500 - 1000 tl veren adamlar sonra gelirsiz site ile karşılaşınca site satışı bölümüne "patlamaya hazır niche site" diye ilanlar açmaya başladı.

Yukarı