Hosting Şirketi Tecrübelerim

acidmax

Kullanıcı
Yer
Izmir
DreamHost : Oldukça başarılı bir şirket, panel sayfası kullanışlı. 5-6 yıl kadar shared hosting hizmet aldım. fakat fiyatları yüksek.

1and1 : 1 yıl kullandım, panel sayfası hoşuma gitmedi, domain için hosting açarken kredi kartınızdan deneme çekimi yapıyor. php sürümlerinin yükseltilmesi ile ilgili ilginç bir ayarları var. Bu ayar varsayılan olarak PHP sürümünü otomatik olarak güncelleME olarak geliyor. fakat güncellemediği için eski PHP sürümünü kullanıyorsunuz diye ekstra para çekiyor, farkına varmayanlardan iyi miktarda para tırtıkladığını düşünüyorum. Üstelik destek taleplerine çok geç dönüyorlar.

Güzel Hosting : reklam gibi olacak ama 10 numara hosting hizmeti veriyorlar. destek taleplerine hızlı dönüş yapıyorlar. Fiyatlar çok uygun gayet memnunum. Halen bu şirketten hosting hizmeti almaktayım.

Mevcut tecrübelerim böyle, aslında hem farklı IP olması için hem de tüm yumurtaları aynı sepete koymamak adına farklı arayışlar içindeyim. Sizlerin de tecrübelerinizi ve tavsiyelerinizi okumak isterim.

A

Ahmet

Misafir
Güzel Hosting : reklam gibi olacak ama 10 numara hosting hizmeti veriyorlar. destek taleplerine hızlı dönüş yapıyorlar. Fiyatlar çok uygun gayet memnunum. Halen bu şirketten hosting hizmeti almaktayım.
Evet güzel hosting oldukça başarılı. Googleforum'da güzel kullanıyor :) ama daha sonra ne olur bilmem.

Jysonn

Bişri
Kullanıcı
Yer
İstanbul
Ben daha güzel hosting den memnun olmayanı daha görmedim şahsen

FurkanPKC

I Love Google
Kullanıcı
Yer
Tokat
Alastyr'da oldukça iyi bir firma. Genellikle Alastyr ve GüzelHosting'i kullanırım. Fakat Alastyr'daki geçmişim daha fazla. Bugüne kadar eksik bir yanlarını görmedim, kalite de fiyatta çok iyi.

Ahmet

Yetkili Kişi
 Administrator
PHP Developer
Yer
İstanbul
Evet @FurkanPKC Alastyr için destek hizmetlerinin çok iyi olduğunu duymuştum.

FurkanPKC

I Love Google
Kullanıcı
Yer
Tokat
Evet @FurkanPKC Alastyr için destek hizmetlerinin çok iyi olduğunu duymuştum.
2 - 3 yıldır kullanıyorum ve ortalama 1200 - 1300 liralık alışverişim olmuştur. Tek bir sorun bile yaşamadım. Destek konusunda gece de yazsanız yoğunluğa göre ortalama 10 dakikada cevap veriyorlar. Gündüz ise 5 dakikada dönüş sağlıyorlar. Oldukça memnunum.

Yukarı