Google ye Sesliöz yazdığımızda hemen altta seslidevrim cıkıyor blog mu ne atılmış

xxlabel9

Kullanıcı
15 Ekim 2018
4
0
ceylanpınar/şanlıurfa
Google ye Sesliöz yazdığımızda hemen altta seslidevrim cıkıyor blog mu ne atılmış.

NORMALDE ÖEL BİRŞEY OLMAMASI LAZIM SESLİÖZ YAZILDIMI İLGİLİ KISIMLAR ÇIKMASI LAZIM KEN
SESLİDEVRİM HEMEN ALTTA ÇIKIYOR BUDA BİZLERİ RAHATSIZ EDİYOR BUNA ÇÖZÜM SAĞLARSANIZ SEVİNİRİM BLOG ATILMIŞ SANIRIM

Dosyalar

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

akbas

Kullanıcı
25 Eylül 2018
35
24
Bodrum
sesliöz aramasında çıkan 2. site bu. bunda herhangi bir sorun göremedim ben?

xxlabel9

Kullanıcı
15 Ekim 2018
4
0
ceylanpınar/şanlıurfa
sesliöz aramasında çıkan 2. site bu. bunda herhangi bir sorun göremedim ben?

Merhaba Dogrudur normalde bir site ismi yazildiginda O site ile ilgili cikmasi lazimdi simdi
Ornek diyelim Sesli sohbet siteleri yazinca herkesin cikar ama bu isme ozel yaziliyor sadece sesliöz yazildiginda sesli oz ile ilgili cikmasi lazim hemen altinda baska site cikiyor dikkat edersenizde o site icine girildiginde her sitenin ismini yazmislar blog atmislar

A

Ahmet

Misafir
Merhaba Dogrudur normalde bir site ismi yazildiginda O site ile ilgili cikmasi lazimdi simdi
Ornek diyelim Sesli sohbet siteleri yazinca herkesin cikar ama bu isme ozel yaziliyor sadece sesliöz yazildiginda sesli oz ile ilgili cikmasi lazim hemen altinda baska site cikiyor dikkat edersenizde o site icine girildiginde her sitenin ismini yazmislar blog atmislar
Bahsettiğiniz site sizin kullandığınız site adresinizi yazmış. Yani Sesliöz kelimesini kendi içinde anahtar kelime olarak kullanmış. Bu yüzden, google de Sesliöz yazıldığı zaman hemen altınıza çıkıyor. Ama şöyle bir şey var, seslidevrim sitesi spam yapıyor. Yani biraz sabrederseniz bu site yakında google tarafından ceza alır. Sizin herhangi bir şey yapmanıza gerek yok.

A

Ahmet

Misafir
Google tarafindan ceza almasi icin demistim hani sizler tarafindan bir islem yapilabiliyorsa yaparsaniz sevinirim eger yapilamiyorsa bekliyecez artik
Anladım. Ama spam yapan tüm siteler mutlak ceza alır. Sizin veya bizim yapmamız gereken bir şey yok. Beklemeye devam edin, mutlaka ceza alacaktır.

Buğrahan

Google Ürünleri Hakkında Hızlı Yardım!
Kullanıcı
Google tarafindan ceza almasi icin demistim hani sizler tarafindan bir islem yapilabiliyorsa yaparsaniz sevinirim eger yapilamiyorsa bekliyecez artik
Merhaba,

Bizim Google üzerinde her hangi bir yetkimiz yok. Bunlar arayüz güncellemelerinde iyileştirilecektir. Sabırlı olmalıyız.