Google Play destek ve yardım sayfasına nasıl ulaşabilirim?

A

Ahmet

Misafir
Bir çok kullanıcı, Google Play desteğe nasıl ulaşabileceğine dair bir fikri yok. Bu yüzden, bu konu da sizlere, Google Play'e nasıl geri aranma talebi bırakılır veya direkt olarak Google Play'i nasıl arayabilirsiniz, adım adım anlatacağız. Adımlara geçmeden önce; geri aranma talepleri tamamen ücretsiz olup, Türkçe dilinde destek verilmektedir.
1. Masaüstü (laptop, notebook dahil) cihazlar ile web üzerinden geri aranma talebinde bulunmak için, aşağıda ki adımları uygulayın.​
  • b. Sağ üst köşe de bulunan YARDIM AL'a tıklayın.
  • c. Hangi üründe destek alacağınızı seçin. (örneğin; Android uygulamaları ve oyunları)
  • d. Üründe yaşadığınız sorunu en uygun tanımlayan seçeneğe tıklayın. (örneğin; Satın almayla ilgili sorunlar)
  • e. Açılan pencereden Geri aranma'ya tıklayın.
2. Mobil (tablet dahil) cihazlar ile web üzerinden geri aranma talebinde bulunmak için, aşağıda ki adımları uygulayın.​
  • b. Sol üst köşe de bulunan Menü
    simgesine tıklayın.
  • c. Açılan menü'den Yardım Al'a sekmesine tıklayın.
  • d. Hangi üründe destek alacağınızı seçin. (örneğin; Android uygulamaları ve oyunları)
  • e. Üründe yaşadığınız sorunu en uygun tanımlayan seçeneğe ulaşın ve tıklayın. (örneğin; Satın almayla ilgili sorunlar)
  • f. Açılan pencereden Geri aranma'ya dokunun.
3. Google Play'i direkt olarak aramak için, aşağıda ki numaraya kullanabilirsiniz.​
Dikkat: bu adımı uygularken operatörünüz tarafından ücret alınır.​
Ülke Telefon numarası Destek saatleri (yerel saat) Dil Türkiye 0080033100214411
(Yalnızca Türk Telekom sabit hat numaraları için)

10:30 - 18:30 (Pazartesi - Cuma) Türkçe
Önemli not: Google Play destek ekibi; hafta içi, mesai saatleri (10:30 - 18:30 Pazartesi - Cuma) arasında destek vermektedir. Mesai saatleri dışında geri aranma talebi kapalı durumda gözükecek, ekibe ulaşamayacaksınız.
Güncellemeler & Düzenlemeler:

• Google Play Destek ekibinin çalışma saatleri değişti. Yeni çalışma saatleri 10:30 ile 18:30 olarak değişmiştir.

Yukarı