Google Hesabımda oturum açamıyorum giriş yapamıyorum

A

Ahmet

Misafir
Gmail, Play, YouTube veya Android'de oturum açamamanızın birden çok nedeni olabilir.
Şifrenizi mi unuttunuz?

Hesap Kurtarma bağlantısına tıklayın ve tüm soruları elinizden gelen en iyi şekilde yanıtlayın. Yapabilirseniz genellikle oturum açtığınız cihazı ve fiziksel konumu kullanmayı mutlaka deneyin. Hesap kurtarma adımlarını tamamlamayla ilgili ipuçlarımız hakkında lütfen daha fazla bilgi edinin. Hesabın sahibi olduğunuzu kanıtlayamazsanız bu durumda, hesabınızı iade edemeyeceğimizi kesinlikle unutmayın.

Hesabınızın başka biri tarafından kullanıldığını mı düşünüyorsunuz?

Hiç tanımadığınız veya bilmediğiniz bir kişinin sizin izniniz olmadan hesabınızı kullandığını mı düşünüyorsunuz? o halde Hesap Kurtarma formunu tamamlamaya başlayıp tüm soruları en iyi şekilde yanıtlamaya çalışın. Yapabilirseniz genellikle oturum açtığınız cihazı ve fiziksel konumu kullanmayı deneyin. Saldırıya uğramış veya ele geçirilmiş bir hesabı kurtarma hakkında daha fazla bilgi edinin.

Kullanıcı adınızı ve şifrenizi biliyorsunuz ancak oturum açamıyorsunuz

Hesabın askıya alındığı veya devre dışı bırakıldığıyla ilgili bir mesaj mı alıyorsunuz?

Google Hesabınızda oturum açın.Hesabın devre dışı bırakılıp bırakılmadığıyla ilgili bir açıklama alırsınız. Kurtarmayı dene seçeneğini belirleyin veya Google Hesabınızın eski durumuna getirilmesini isteme formunu tamamlayın. Diğer hata mesajları için Kullanıcı adınızı ve şifrenizi biliyorsunuz ancak oturum açamıyorsunuz sorun giderici bağlantısına bakın.

Doğrulama kodu girmeniz istendi veya Google istemi görüntülendi mi?
Bunun nedeni herkese açık bir ağdan veya yeni bir konumda oturum açıyor olmanız olabilir. Bu durumlarda, Google oturum açan kişinin siz olduğunuzdan emin olmak için ekstra adımlar gerçekleştirebilir.

Oturum açmak için ilgili kodları sağlayın veya bilgi istemini, ekrandaki mesaja göre tamamlayın. Hesaba giriş yapabildiğiniz bir konuma geri dönmek ve kullandığınız bir bilgisayardan, telefondan, tabletten (cihazdan) tekrar denemek için bekleme seçeneğiniz de vardır.

2 Adımlı Doğrulama açık değilse
Hesap Kurtarma formunu tamamlamaya başlayıp tüm soruları elinizden gelen en iyi şekilde yanıtlayın. Yapabilirseniz genellikle oturum açtığınız cihazı ve fiziksel konumu kullanmayı deneyin. Hesap kurtarma adımlarını tamamlamayla ilgili ipuçlarımız hakkında daha fazla bilgi edinin. Oturum açtıktan sonra, Güvenlik Kontrolü'nü gerçekleştirin.

2 Adımlı Doğrulama açıksa
Oturum açmakta olduğunuz cihazda, güvenlik anahtarı, Google Authenticator kodları veya yedek kodlar gibi farklı bir ikinci adım seçmek için Diğer seçenekler / Başka bir yöntem dene'yi seçebilirsiniz. 2 Adımlı Doğrulama ile ilgili sorun yaşıyorsunuz sorun giderici bağlantısına bakabilirsiniz. İnternet bağlantınız yoksa veya seyahat ediyorsanız kısa mesaj veya Google istemi aracılığıyla kod alamayacağınızı unutmayın.

Yararlı Kaynaklar
Google Hesabı Yardım Merkezi: Google Account Help
Hesap Kurtarma blogu: http://gmailaccountrecovery.blogspot.com