Google Chromecast Modelleri

OnuR

Kullanıcı
27 Eylül 2018
24
1
istanbul
www.googleforum.com
#1
Ev sinema ve eğlence sistemleri için üretilen Google Chromecast ile siz de televizyonunuza görüntü ve ses aktarabilirsiniz. Bu sayede daha eğlenceli zaman geçirebilmenize de imkan sağlanmış olacaktır.

Google Chromecast HD TV’lere HDMI girişi ile bağlanarak bilgisayar ya da akıllı cihazlarınızdan televizyonlarınıza görüntü ve ses aktarabilmenize yarayan bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor. Akıllı cihazlarınızla Wİ-Fİ üzerinden bağlantı yapacağınız Google Chromecast’i istediğiniz gibi kontrol edebileceksiniz.
1538126537673.png
Google Chromecast Nasıl Kullanılır?

Televizyonunuzun HDMI girişine cihazınızı bağlayarak kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Akıllı telefonlarınıza ya da bilgisayarlarınıza kuracağınız programı ile de istediğiniz görüntü ya da ses dosyalarının televizyonunuza gönderebilmesi kolaylıkla sağlanmaktadır.
1538126549957.png
Modelleri Nelerdir?

Çıktığı ilk günden bu güne oldukça dikkat çeken Chromecast, yeni çıkan modelleri ile de takipçilerini sevindirmeyi başarabilmiştir. Chromecast 2, Chromecast Audio, Chromecast Ultra gibi modelleri sayesinde birbirinden farklı deneyimleri yaşamanıza yardımcı olmaktadır. Bu şekilde siz de Chromecast modelleri arasından kendinize en uygun modeli alarak televizyonlarınıza istediğiniz ses ve görüntüleri aktarabileceksiniz.