Google Asistan Rehberi

akbas

Kullanıcı
25 Eylül 2018
35
24
Bodrum
#1
Google Asistan'ın harika özelliklerinin tümünü alın, boyut ve artırılmış işlevler ekleyin. Şimdi, OK Google'ın sesli arama ve cihaz kontrolü çok daha fazla özellik ve kullanıcı deneyimine sahip. Google Asistan - Google’ın gerçek, günlük sanal asistanın en son ürünü. Günlük hayatınız için mükemmel, etkileşimli interaktif bir arkadaştır.

Asistan ile ilgili sorunuz varsa lütfen sorunuzu forumda göndermeden önce Google Asistan yardım sayfasından ilgili makaleleri inceleyiniz. Burada bulunanlardan farklı bir konuda destek almak isterseniz sayfamızın üst kısmındaki arama çubuğunu kullanarak konuyu arayınız.

Google Asistan İçin Yardım Al

Telefon veya tabletinizde Google Asistan'ı kullanmaya başlama: Google Asistanınızın yardımıyla bilgi bulabilir ve işlerinizi halledebilirsiniz. Soru sor ve bir şeyler yapmasını söyle.

Google Asistan'a sorabileceğiniz sorular.

Google Asistan'a telefonunuzda veya tabletinizde neler sorabilirsiniz?

Çevrenizdeki nesnelerle ilgili bilgiler bulma Yakınınızda çalan şarkının ne olduğunu öğrenme
Ayarları Değiştirme"Ok Google" ayarlarını değiştirme

Google Asistan’ınızın sesini seçme
Google Asistan’ınızın sesini değiştirebilirsiniz. Ses ayarlarında yapılan değişiklikler tüm Google Asistan cihazlarınızda geçerli olur.


Sorun Çözme Basamakları

"Ok Google" çalışmıyor
Cihazınız yanıt vermiyorsa aşağıdaki adımları uygulayarak sorunu düzeltmeyi deneyin.


Google Home ve telefonun "Ok Google" komutuna cevap vermesi
Google Home cihazınızın ve telefonunuzun yakınındaysanız, "Ok Google" komutuna sadece Google Home cihazı cevap vermelidirGizlilik
Google Asistan etkinliğinizi silme


Google Asistan’ınız ile ne paylaşacağınızı seçme: Google Asistan’ınızı kurduğunuzda, size yardım etmesi için Asistan’ınıza izin vermeniz istenir.

Kaynak: Google Grupları
 
Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Beğeni: Muhammed

MertX

Kullanıcı
6 Aralık 2018
6
3
İstanbul
#3
Google Asistan'ı kullanıyorum. Android telefonlar için Siri'den daha kullanışlı bir olanak sağlıyor. Belki de Google Siri'ye rakip olarak piyasaya sunmuş olabir. Özellikle müzik konusunda çok işime yarıyor.