Girişlerin Sahipleri ve Yöneticileri

akbas

Kullanıcı
25 Eylül 2018
35
24
Bodrum
#1
Google bugün duyurduğu güncelleme ile, işletmede birincil sahipten sonra iletişim yöneticisi görev ve yetkisinde değişikliğe gitti.
Resmi sayfadan yapılan açıklama:
Girişlerin sahipleri ve yöneticileri
Girişler için 3 tür kullanıcı vardır: sahipler, yöneticiler ve site yöneticileri. Sahipler kullanıcı eklediklerinde, şifrelerini paylaşmak zorunda kalmadan bir girişin yönetimini birden fazla kişiyle paylaşır. (Google Grupları, girişlerin yöneticileri veya sahipleri olarak eklenemez.)

Her girişin birden fazla sahibi, ama sadece tek bir birincil sahibi olabilir. Sahipler ve birincil sahipler aynı yetkilere sahiptir, ama birincil sahip başka bir kullanıcıya birincil sahipliğini aktarıncaya kadar kendisini bir girişten kaldıramaz.

Yöneticiler, girişi kaldırma veya erişimi yönetme gibi belirli hassas işlevler hariç, sahibin yapabildiği tüm işlevleri gerçekleştirebilir.

İşletmenizin Google'daki varlığını yönetmeye yardımcı olmak için işletme girişinize bir site yöneticisi ekleyin. Site yöneticisi, girişiniz adına müşterilerle etkileşime geçer, yayın ve fotoğraf yayınlar ve yorumları yanıtlar.

Screenshot_1t.jpg