En Kullanışlı Google Chrome Eklentileri

Muhammed

Yetkili Kişi
 Administrator
1 Aralık 2018
61
56
İstanbul
muhammeddogrudag.com.tr
#1
Google Chrome, eklenti açısından çok zengin bir tarayıcı. Öyle ki; her sektöre uygun işlerinizi kolaylaştıracak birbirinden kullanışlı ve basit eklentiler mevcut.
Chrome eklentilerine Chrome Web Mağazası bağlantısından ulaşabilirsiniz. Şimdi gelin birlikte bu eklentilere gözatalım.

WhatFont : Bulunduğunuz web sayfası üzerinde aktifleştirdiğiniz anda, mouse imlecini hangi yazıya götürürseniz, o yazının font tipini size söylüyor. Oldukça basit ve kullanışlı.

Alexa Traffic Rank : Bulunduğunuz web sayfasının global ve yerel sıralamasını, backlink sayısını, site hızını, benzer web sitelerini ve web sitesinin geçmiş görüntülerini görebileceğiniz başarılı bir eklenti. Alexa tarafından oluşturulmuş.

ZenMate : Wikipedia gibi yasaklanan ve başarılı olduğuna inandığınız web sitelerine giriş sağlayamıyor musunuz ? Tek tıkla artık erişebileceksiniz.

Office Online : Tarayıcınızda office belgelerini oluşturabilir, düzenleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Google Keep Chrome Extension : Tek tıkla Google Keep a aktarabileceğiniz bir uzantı.

LanguageTool - Grammer and Spell Checker : İngilizce içeriğe sahip bir web siteniz mi var ? Google algoritmasının akıcı ve doğru bilgiye önem verdiğini biliyoruz. Bu eklenti tam size göre.

SessionBox : Aynı web sitesinde farklı kullanıcı hesaplarınız mı var ? SessionBox ile hesaplar arasında çok rahat geçiş sağlayabilirsiniz.

Sizin de kullandığınız kullanışlı Google Chrome eklentileri var ise, konu altına diğer üyelerimizin faydalanabilmesi için lütfen ekleyiniz.