En İyi Hosting Firmaları

Kemal

İçerik Yazarı
Yetkili Kişi
 Moderatör
  Makale Yazarı
8 Mayıs 2019
37
0
Tokat
www.googleforum.com
En İyi Hosting Firmaları
İnternet sitesi kurmak isteyenlerin ilk olarak alan adı baktığını biliyoruz. Hemen ardından önemli bir konu olan hosting seçimi gündeme geliyor. En iyi hosting firmaları ile çalışmak isteyen kullanıcılar, internetten firmalar hakkında yorumlar ararken aynı zamanda yerli hosting firmaları arasından en iyi hosting firmasını bulmaya çalışıyor. Bu konuda ise GoogleForum.Com olarak size yardımcı olmak adına bir liste hazırladık. İşte en iyi hosting firmaları.

GüzelHosting
Adı gibi gerçekten kaliteli ve güzel bir hosting firmasıdır. Kullanıcı yorumlarına baktığımızda memnuniyet oranı %99’larda çıkması gerçekten muhteşem. En iyi hosting firmaları arasında yer alan ve sadece hosting değil aynı zamanda sunucu, ssl ve alan adı gibi hizmetleri de bünyesinde barından firma, tüm bunları çok uygun fiyata yapıyor.

GüzelHosting Web Sitesi: Güzel Hosting - Web hosting, Domain, Alan Adı Tescil, Sunucu, VPS

Alastyr
Ortalama 10 yılı aşkın süredir hizmet veren Alastyr Hosting, en az GüzelHosting kadar memnun bir kullanıcı kitlesine sahip. En iyi hosting firmaları arasında eklemezsek olmaz dediğimiz Alastyr, sadece yıllık değil aylık hosting alımında da gerçekten güzel indirimler yapıyor. Aynı zamanda belirli paketlerde yıllık hosting alımlarında com, net veya org domain uzantılarından bir adette hediye ediyor.

Alastyr Web Sitesi: Hosting, Domain, Reseller Hosting ve Bulut Sunucu Çözümleri

GoDaddy
Elbette tüm dünyanın bildiği ve gerçekten kaliteli hosting firmalarından biri. GoDaddy hosting firmasını pek anlatmaya gerek yok fakat en büyük özelliği, başka firmalarda yıllık yüzlerce liraya satılan hizmetleri gerçekten uygun fiyata vermesi oluyor. Her ay yaptığı indirimler ile kullanıcılara neredeyse %70’lik bir indirim sağlıyor.

GoDaddy Web Sitesi: Kendi Yolunuzu Çizin | GoDaddy TR

Turhost
En iyi hosting firmaları arasında olmazsa olmaz dediğimiz hosting firmalarından biri daha, Turhost. Kullanıcı yorumlarına ve geri dönüşlere, aynı zamanda şikâyet oranlarına baktığımızda gerçekten kaliteli ve müşteri memnuniyeti önde olan bir firma olduğunu anlamamız güç değil. Genellikle ucuz hosting paketleri satması ile meşhur olan firma, alan adı ve marka tescili gibi konularda da uzmanlığını kanıtlamış durumda.

Turhost Web Sitesi: Hosting - Türkiye'nin En Hızlı ve Ucuz Hosting Firması - Turhost

Şunları da bilmenizi istedik. Doların bu günlerde artması ile hosting ve domain fiyatlarında da ciddi bir artış oldu. Artık bundan 5 sene önceki gibi aylık 5₺’ye hosting devri çoktan bitti. Buradaki listede herhangi bir sıralama öncesi olmadığı gibi GoogleForum.Com tarafından da bir garanti verilmemektedir. En iyi hosting firmaları konusundaki tek kaynağımız, firmalara yapılan geri dönüşler oluyor.

Ahmet

Yetkili Kişi
 Administrator
PHP Developer
1 Aralık 2018
57
53
İstanbul
www.googleforum.com
Netiyi hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Müşterisi olmadan yorum yapmak çok zor. Şahsi kanaatim; uzun zamandır GüzelNet ile çalışıyorum ve kesinlikle öneririm. Benim için en önemli kriterlerden ikisi kesintisiz bağlantı, hızlı destek birimi; ikisinde de en ufak problem yaşamadım.

Jysonn

Bişri
Yetkili Kişi
 Moderatör
25 Eylül 2018
20
5
İstanbul
Müşterisi olmadan yorum yapmak çok zor. Şahsi kanaatim; uzun zamandır GüzelNet ile çalışıyorum ve kesinlikle öneririm. Benim için en önemli kriterlerden ikisi kesintisiz bağlantı, hızlı destek birimi; ikisinde de en ufak problem yaşamadım.
Bende güzelnet der geçerim üstüne firma tanımam hatta 7/24 destege anında cevap veriyorlar