Google Takvim Nedir? | Google Yardım ve Destek Forumu | Google Forum®
Neler Yeni
  • Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.

Google Takvim Nedir?

[WF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Diğer Google Servisleri kategorisinde Garfield tarafından oluşturulan Google Takvim Nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 104 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Diğer Google Servisleri
Konu Başlığı Google Takvim Nedir?
Konuyu başlatan Garfield
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Garfield

Garfield

We Love Google!
WF Admin
Katılım
8 Nis 2020
Yaşınız
34
Konum
Kocaeli
Mesajlar
504
A.Beğeni
39
Son Görülme
Ticaret
1 /   0 /   0
Google Takvim
Google Takvim Google Drive üzerinde barınan bir Google Ürünüdür. Google her alanda olduğu gibi ofiste de bizlerin yanında, Google Takvim, takvim, saat, randevu defteri, alarm sistemi mevcuttur. Aynı günü, son dört günü, son bir ayı, son bir yılı takip edebileceğiniz segmentlere sahip menüsü vardır. Tüm Google Ürünlerinde olduğu gibi Google Takvim de de Google tüm cömertliğiyle bizlere bir hizmet sunmuş ve hayatımızı kolaylaştırmayı amaçlamıştır.

İnnova Reklam Ajansı olarak bizler tüm Google Ürünlerinde Hizmetinizde olduğumuz gibi Google Takvim özelliklerine de hizmetinizde.

Google Takvim günü saatlere bölen bir ajanda yapısına sahiptir, ajanda bölümünde doğum günü etkinlikleri, sizin düzenlediğiniz etkinlikler gelecek etkinlikler gibi ayrımlarla çalışırken talep doğrultusunda destek oluyoruz.

Hepimizin önemli randevuları kaçırdığı, doğum günlerini unuttuğumuz olmuştur. Yakın çevreniz onların doğum günlerini hatırlamamakla suçlayabilir. Müşterileriniz ve çözüm ortaklarınız ihmal edilmekten şikayet edebilir ve zaman zaman iş kaybı yaşayabilir maddi zarara uğrayabilirsiniz. Tüm bu problemlerden Google Takvim sayesinde bundan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Google Arama Motoruna Giriniz. Sağ Üst Köşedeki 9 Küçük Kare Bulunan İkonu Tıklayınız. Burayı tıkladığınızda Google Takvim mavi logosunu göreceksiniz. Google Takvime girdiğinizde saat dilimleri ve günleri göreceksiniz. Gün içerisinde hatırlatma kuracağınız etkinliğin, olay saatinin veyahut randevu saatinin üzerini tıkladığınızda etkinlik oluştur şeklinde bir pop-up açılır, etkinliğin adını, yerini, saatini, kaç kişiyi, kimleri davet edeceğinizi seçebilirsiniz. Seçimden sonra kaydet diyerek davetlilere davetin gitmesini sizin içinde davet ile ilgili saati unutmamanız açısından hatırladı.
 

Benzer konular

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)


  • İpUcu

Google ads alanı