Google Search Console Yönergelere Genel Bakış | Google Yardım ve Destek Forumu | Google Forum®
Neler Yeni
  • Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.

Google Search Console Yönergelere Genel Bakış

[WF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Google Search Console kategorisinde Quixtoid tarafından oluşturulan Google Search Console Yönergelere Genel Bakış başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 65 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Google Search Console
Konu Başlığı Google Search Console Yönergelere Genel Bakış
Konuyu başlatan Quixtoid
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Quixtoid

Quixtoid

Mütevelli Heyetin'den
WF Moderatör
Katılım
29 Nis 2020
Yaşınız
23
Konum
Istanbul
Mesajlar
439
A.Beğeni
3
Son Görülme
Ticaret
0 /   0 /   0
Yönergelere genel bakış

Yönerge bölümleri, Google'da görünmeye uygun olması için sitenizi nasıl kodlayacağınız konusunda öneriler sağlar. Bu yönergeler aşağıdaki kategorilere ayrılır:
Web yöneticisi yönergeleri: Sitenizin Google Arama'da görünmesine yardımcı olacak genel en iyi uygulamaların yanı sıra uygulanmadığı takdirde sayfanızın veya sitenizin Arama'dan çıkarılmasına neden olabilecek kalite yönergeleri.
Genel yönergeler: Sitenizin Google'da gösterilmesini ve en iyi şekilde görünmesini sağlamaya yönelik en iyi uygulamalar.
İçeriğe özel yönergeler: Sitenizdeki resimler, video, AMP, AJAX ve mobil uyumlu siteler dahil olmak üzere belirli içerik türleri için ek ipuçları. Genel en iyi uygulamalar hakkında veya siteniz için belirli özellikleri nasıl etkinleştireceğinizle ilgili daha fazla bilgi edinmek için Arama Görünümü konusunu inceleyin.
Kalite yönergeleri: Bunlar, sayfanızın veya sitenizin Arama sonuçlarından çıkarılmasına neden olabilecek, izin verilmeyen belirli teknikleri açıklar. Bu tekniklerle uğraşmak, sitenizle ilgili manuel işlem uygulanmasına neden olabilir.
 

Benzer konular

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 1, Misafir: 5)


  • İpUcu

Google ads alanı