Google Search Console İzinleri Yönetme | Google Yardım ve Destek Forumu | Google Forum®
Neler Yeni
 • Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.

Google Search Console İzinleri Yönetme

[WF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Google Search Console kategorisinde Quixtoid tarafından oluşturulan Google Search Console İzinleri Yönetme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 71 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Google Search Console
Konu Başlığı Google Search Console İzinleri Yönetme
Konuyu başlatan Quixtoid
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Quixtoid

Quixtoid

Mütevelli Heyetin'den
WF Moderatör
Katılım
29 Nis 2020
Yaşınız
25
Konum
Istanbul
Mesajlar
439
A.Beğeni
3
Son Görülme
Ticaret
0 /   0 /   0
Bir mülkün sahibi veya kullanıcısı olabilirsiniz. Bu rollerin her birinin farklı hakları ve yetenekleri vardır. Yalnızca mülkün sahibi olmanız durumunda diğer kullanıcılara izinler verebilirsiniz.
Kullanıcı listesini Kullanıcılar ve İzinler sayfasında görebilir ve yönetebilirsiniz.

İzinler
Search Console mülkünün her kullanıcısına aşağıdaki izinlerden biri atanır:

 • Sahip: Sahipler Search Console'daki mülkler üzerinde tam denetime sahiptir. Başka kullanıcılar ekleyip kaldırabilir, ayarları yapılandırabilir, verileri görüntüleyebilir ve tüm araçları kullanabilir.
  Doğrulanmış ve yetki verilmişolmak üzere iki tür sahip vardır. Bunların her ikisi de ayarlar sayfasında sadece "Sahip" olarak bildirilir. Bir mülkün en az bir doğrulanmış sahibi olmalıdır; aksi takdirde kullanıcılar mülke erişemez.
  • Doğrulanmış sahip: Kişi, mülkün sahibi olduğunu doğrulamak için bazı işlemler yapmıştır (örneğin, web sitesinde özel bir doğrulama dosyası yayınlama) veya Google, sahiplik bilgisini kendisi belirlemiştir (örneğin, Blogger hesabı ve Search Console hesabı olarak aynı Google hesabı kullanılıyordur).
  • Yetki verilmiş sahip: Sahiplik hakları bir doğrulanmış sahip tarafından verilmiştir, ancak sahipliğini hiçbir zaman doğrulamamıştır. Kullanıcıları veya diğer yetki verilmiş sahipleri ekleyebilir. Sahip hakları veren doğrulanmış sahibin doğrulaması kaldırılırsa, yetki verilmiş sahip de mülke erişimini kaybeder. Yetki verilmiş sahip, ayarlar sayfasında herhangi bir doğrulama yöntemi gösterilmeden sahip olarak belirtilir.
 • Tam kullanıcı: Tüm veriler için görüntüleme haklarına sahiptir ve bazı işlemler gerçekleştirebilir.
 • Kısıtlanmış kullanıcı: Çoğu veri için basit görüntüleme haklarına sahiptir.
 

Benzer konular

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)


 • İpUcu

Google ads alanı