Google Search Console AMP Testi | Google Yardım ve Destek Forumu | Google Forum®
Neler Yeni
  • Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.

[WF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Google Search Console kategorisinde Quixtoid tarafından oluşturulan Google Search Console AMP Testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 52 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Google Search Console
Konu Başlığı Google Search Console AMP Testi
Konuyu başlatan Quixtoid
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Quixtoid

Quixtoid

Mütevelli Heyetin'den
WF Moderatör
Katılım
29 Nis 2020
Yaşınız
23
Konum
Istanbul
Mesajlar
439
A.Beğeni
3
Son Görülme
Ticaret
0 /   0 /   0
AMP Testi
Accelerated Mobile Pages (AMP), mobil cihazlarda iyi görünen, hızlı yüklenen sayfalar oluşturulmasına yönelik bir standarttır. Mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmak çevrimiçi varlığınızın çok önemli bir parçasıdır. Pek çok ülkede artık akıllı telefon trafiği masaüstü trafiğini aşmıştır. Bir AMP sayfasının geçerliliğini kontrol etmek ve Google Arama sonuçlarında görünmesi için uygun yapılandırmaya sahip olduğunu doğrulamak için AMP Testi'ni kullanabilirsiniz. Not: AMP sayfalarınızın doğru şekilde dizine eklenip eklenmediğini onaylamak isterseniz, AMP Test aracı yerine URL Denetleme aracını kullanmanızı öneririz.

Testi çalıştırma
AMP testini çalıştırmak kolaydır. Test etmek istediğiniz web sayfasının tam URL'sini yazmanız yeterlidir. Sayfanın uyguladığı yeniden yönlendirmeler test tarafından izlenir.

Sonuçları inceleme
Hatalar varsa, her birini genişletin ve ilgili hatanın kod gezgini bölmesini açmak için satır numarasını tıklayın.

Sayfa yapısal veri içeriyorsa, yapısal veriyi test etmek ve incelemek üzere Yapısal Veri Test Aracını açmak için yapısal veri bağlantısını tıklayın.

Sayfa geçerli bir AMP sayfası değilse Google Arama sonuçlarında olası tüm özelliklerle görünmeyebilir. Örneğin, bir grafik resimle veya atlı karıncada görünmeyebilir.

Diğer AMP kaynakları
AMP ile ilgili diğer kaynakların bazılarını burada görebilirsiniz:

  • - Açık kaynak projesi ana sayfası olup AMP dokümantasyonunun tamamını ve açık kaynak AMP kodunu içerir.
  • - Google Arama’ya özel ek AMP bilgileri. AMP sayfalarınızın Google Arama'da olası tüm arama özellikleriyle görünmesini sağlamak için birkaç ek gereksinim içerir.
 

Benzer konular

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 2, Misafir: 1)


  • İpUcu

Google ads alanı