Google AdSense Kendi Reklamlarıma Tıklarsam Ne Olur ? | Google Yardım ve Destek Forumu | Google Forum®
Neler Yeni
  • Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.

Google AdSense Kendi Reklamlarıma Tıklarsam Ne Olur ?

[WF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Adsense Anlatımları kategorisinde Quixtoid tarafından oluşturulan Google AdSense Kendi Reklamlarıma Tıklarsam Ne Olur ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 81 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Adsense Anlatımları
Konu Başlığı Google AdSense Kendi Reklamlarıma Tıklarsam Ne Olur ?
Konuyu başlatan Quixtoid
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Quixtoid

Quixtoid

Mütevelli Heyetin'den
WF Moderatör
Katılım
29 Nis 2020
Yaşınız
25
Konum
Istanbul
Mesajlar
439
A.Beğeni
3
Son Görülme
Ticaret
0 /   0 /   0
AdSense Kendi Reklamlarıma Tıklarsam Ne Olur ?
Sitenizdeki AdSense reklamlarına tıklamanız Google AdSense politikaları ihlaline girer. Bunun sonucunda bu tıklamalar geçersiz sayılır ve ödeme bakiyeniz buna göre düzenlenir. Kendi reklamlarınıza tıklama işlemine ısrarla devam ederseniz hesabınız akıya alınır ya da AdSense hesabınız kapatılır.

AdSense yanlışlıkla kendi reklamıma tıkladım
gibi bir durum ise sorun oluşturmaz. Yanlışlıkla tıklama durumu geçersiz tıklama olarak değerlendirilir. Bu konuda bir şey yapmanıza gerek yoktur. Yani reklamıma yanlışlıkla tıkladım, AdSense’ye bildirmeme gerek var mı sorusunun cevabı gerek yok olacaktır.

Bu hususta şunu belirtmek gerekir ki Google AdSense bu gibi durumları ayırt edebilecek bir sisteme sahiptir. Yani yanlışkla tıklama, bilerek tıklama, sürekli ip değiştirerek tıklama, bazı bilgisayar programları ya da uygulamalar ile otomatik tıklama gibi durumları AdSense ayırt edebiliyor. Bu konuda sistemi aldatmanız pek mümkün değil.
 

Benzer konular

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)


  • İpUcu

Google ads alanı